Meie

Kes me oleme? Oleme sõpruskond, kes juhindub oma elus Piibli ja Jeesuse Kristuse õpetusest. Meie kogudus on tegutsenud Otepääl juba üle 115-e aasta. Hetkel kuulub kogudusse 35 liiget. Regulaarselt toimub pühapäevane jumalateenistus, nädalasisesed piibli- ja palveõhtud ning igal teisel ja neljandal pühapäeval laste pühapäevakool. Kuulume koos üle 80-ne kogudusega Eesti EKBK Liitu, mille moodustavad u.6000 inimest üle Eesti.

Mida me usume? Me usume elavase Jumalasse, kes on loonud inimese ja kõik selle ilusa meie ümber ning juhib seda oma tarkust mööda. Usume Jumala Pojasse, Jeesusesse Kristusesse, kes armastab igat inimest ja tahab saada sinu ning minu parimaks sõbraks. Usume Pühasse Vaimu, kelle Jumal on saatnud Jeesuse nimel, et ta elaks meie sees ja oma koguduse keskel. Usume ja oleme kogenud, et Jeesus Kristus loob uue ning puhta elu neile, kes on oma patte kahetsenud, andeks palunud ja usus vastu võtnud Jeesuse pakutava lunastuse. Piibel nimetab seda uuestisünniks, sest see on nii elumuutev ja radikaalne. „Kõigile, kes Jeesuse vastu võtsid, andis Ta meelevalla saada Jumala lasteks, neile, kes usuvad Tema nimesse" (Johannese 1:12). Usume ja ajalugu on seda tõestanud, et elumuutev kogemus inimestes muudab terveid kogukondi.

Millega me tegeleme? Jagame rõõmusõnumit kõigile. Aitame vaimulikult kasvada ühise armastava perena. Teenime oma kogukonda. Teeme eestpalveid. Külvame kristlikusse misjonitöösse üle maailma. Külastame hooldekodusid, haiglaid, lasteaedu jne. Aasta suursündmusteks on kujunenud jõulud, ülestõusmispühad, Laste Kevadpäev, koguduse aastapäev ja lõikustänupüha. Lisaks eelnenud loetelule tähistame erinevaid kristlikke- ja riiklikke tähtpäevi, korraldame kontserte ja võõrustame põnevaid külalisi. Viime läbi vaimulikke talitusi: ristimine, pühaõhtusöömaaeg, laste õnnistamine, kihlus ja laulatus, matame lahkunuid, palvetame inimeste tervise ja teiste vajaduste pärast. Kogudusel on kasutatud riiete ja kodukauba pood. Viimased 20 aastat oleme ehitanud Otepääle uut kirikut, mis paljude vabatahtlike annetajate abiga on tänaseks valmis saanud.

Meie jumalateenistused ja teised koguduse sündmused on kõigile avatud ja tasuta. Samuti võivad kõik tuua oma palve- ja tänusoove, mida kanname ühiselt meie Elava Jumala ette. Ristimise, kogudusega ühinemise ja pühaõhtusöömaajast osavõtmise eelduseks on Jeesuse Kristuse, kui isikliku Päästja vastuvõtmine usu läbi ning viimati nimetatu puhul kuulumine Tema kogudusse.


YouTube бесплатно
canadianbestpills.com buy Dapoxetine buy Dapoxetine online Dapoxetine online